Teamstatistieken

De cijfers van de NFL-verdediging

Seizoen 2026: de league geeft 23,1 punten per wedstrijd weg, over 32 teams.

Punten tegen/duel
23,1
Sacks/duel
2,2
QB-hits/duel
6
Intercepties
109
Punten tegen/duel — seizoenen 2026 · 2025. Waarden van 19,2 tot 24,9.
Seizoen 2026Seizoen 2025
Seizoen

Regulier seizoen 2026 — laatste volledige

Aanvoerders in de verdediging

Teamtotalen over het seizoen.

Aanvoerders in de verdediging
Rang TeamSacksper wedstrijdDuels
1DETDetroit Lions2045
2HOUHouston Texans183,65
3MINMinnesota Vikings173,45
4CINCincinnati Bengals173,45
5NYJNew York Jets173,45
6CLECleveland Browns163,25
7SEASeattle Seahawks142,85
8GBGreen Bay Packers142,85
9LVLas Vegas Raiders132,65
10DENDenver Broncos132,65

De beste verdedigingen

Gesorteerd op tegenpunten per wedstrijd: lager is beter.

Competitiegemiddelde — 23,1 Punten tegen/duel

De beste verdedigingen
Rang TeamPunten tegen/duelPunten tegenBalveroveringen/duelBalans
1MINMinnesota Vikings11,65825-0
2JAXJacksonville Jaguars14701,64-1
3SFSan Francisco 49ers18,6931,44-1
4NENew England Patriots18,8941,23-2
5CHIChicago Bears19,2961,23-2
6NYJNew York Jets19,2961,22-3
7KCKansas City Chiefs19,3771,754-0
8SEASeattle Seahawks19,8992,24-1
9PITPittsburgh Steelers20,61031,63-2
10NYGNew York Giants21,21061,63-1-1
11TBTampa Bay Buccaneers21,21061,41-3-1
12CINCincinnati Bengals21,81091,62-2-1
13TENTennessee Titans21,81090,40-5
14DENDenver Broncos22,21111,43-2
15HOUHouston Texans22,411211-4
16GBGreen Bay Packers22,41121,83-2
17CLECleveland Browns22,41121,23-2
18PHIPhiladelphia Eagles22,41120,62-3
19BALBaltimore Ravens22,61131,24-1
20LARLos Angeles Rams2412012-3
21ATLAtlanta Falcons24,41220,82-3
22LACLos Angeles Chargers25,41271,60-5
23LVLas Vegas Raiders25,812923-2
24MIAMiami Dolphins26,41320,80-5
25DALDallas Cowboys27,21360,42-3
26CARCarolina Panthers27,31091,752-2
27INDIndianapolis Colts27,61380,42-3
28BUFBuffalo Bills28,214114-1
29DETDetroit Lions29,614813-2
30WASWashington Commanders29,81491,41-3-1
31NONew Orleans Saints30,215111-4
32ARIArizona Cardinals32,41621,41-4

Druk op de quarterback

Een sack is een afgemaakte tackle; een hit telt elk contact met de quarterback. Beide rangschikken de teams anders.

Druk op de quarterback
Rang TeamQB-hits/duelQB-hitsSacks/duelSacks
1DETDetroit Lions9,447420
2ATLAtlanta Falcons9,2462,211
3MINMinnesota Vikings8,8443,417
4LVLas Vegas Raiders8,4422,613
5SEASeattle Seahawks8402,814
6HOUHouston Texans8403,618
7BUFBuffalo Bills7,4372,211
8DENDenver Broncos7,2362,613
9CLECleveland Browns7353,216
10LACLos Angeles Chargers7352,211
11JAXJacksonville Jaguars6,633210
12GBGreen Bay Packers6,6332,814
13BALBaltimore Ravens6,432210
14CINCincinnati Bengals6,4323,417
15NENew England Patriots6,2312,211
16WASWashington Commanders6301,89
17SFSan Francisco 49ers5,6282,211
18INDIndianapolis Colts5,628210
19NYJNew York Jets5,4273,417
20PITPittsburgh Steelers5,2262,211
21KCKansas City Chiefs5200,753
22CHIChicago Bears5252,412
23NONew Orleans Saints525210
24ARIArizona Cardinals4,6232,211
25CARCarolina Panthers4,25171,757
26NYGNew York Giants4,2211,68
27LARLos Angeles Rams4,2211,68
28MIAMiami Dolphins4,2210,84
29TBTampa Bay Buccaneers4201,26
30DALDallas Cowboys3,81915
31PHIPhiladelphia Eagles3,6181,26
32TENTennessee Titans3,618210

Gemiddelden van alle 32 teams, vergeleken met het vorige seizoen.

Punten tegen/duel

23,1

Sacks/duel

2,2

QB-hits/duel

6

Balveroveringen/duel

1,3

Toegestane yards — Ze volgen uit de yards van de tegenstander, wedstrijd na wedstrijd. De bron geeft die koppeling nog niet: hier staat niets in plaats van een benadering.

De uitersten

De beste waarde uit de seizoenen in de database. Geen historisch record.

Punten tegen/duel

11,6

MINMinnesota Vikings

Seizoen 2026 · de laagste

Sacks

20

DETDetroit Lions

Seizoen 2026 · de hoogste

QB-hits

47

DETDetroit Lions

Seizoen 2026 · de hoogste

Balveroveringen

11

SEASeattle Seahawks

Seizoen 2026 · de hoogste

Intercepties

7

SEASeattle Seahawks

Seizoen 2026 · de hoogste