Teamstatistieken

De 32 NFL-teams in cijfers

San Francisco 49ers — Verschil +55, 29,6 pnt/wedstrijd

Competitiegemiddelde
23,2 pnt/wedstrijd
Beste aanval
BUF 32,8
Beste verdediging
MIN 11,6
Seizoen
Reguliere seizoen

Deze cijfers beschrijven een al gespeeld regulier seizoen, ter vergelijking. Dit is niet de officiële stand van het huidige seizoen.

Vergelijking van franchises

De 32 franchises in een afgelopen regulier seizoen: balans, puntensaldo, aanval en verdediging. Kies waarop je sorteert.

Sorteren op
Statistische vergelijking van franchises
Rang TeamBalansVerschilPunten/duelPunten tegen/duelBalveroveringen/duelFirst downs/duelActies 20+
1SFSan Francisco 49ers4-1+5529,618,61,419,619
2JAXJacksonville Jaguars4-1+5324,6141,618,417
3MINMinnesota Vikings5-0+5121,811,621414
4KCKansas City Chiefs4-0+4129,519,31,752019
5SEASeattle Seahawks4-1+3526,819,82,217,218
6BALBaltimore Ravens4-1+3329,222,61,220,822
7BUFBuffalo Bills4-1+2332,828,2120,828
8CHIChicago Bears3-2+2323,819,21,220,421
9DETDetroit Lions3-2+1632,829,6122,419
10CINCincinnati Bengals2-2-1+1324,421,81,619,815
11CARCarolina Panthers2-2+1230,327,31,7521,820
12NENew England Patriots3-2+1020,818,81,218,622
13PITPittsburgh Steelers3-2+822,220,61,616,221
14NYGNew York Giants3-1-1+321,821,21,617,612
15DALDallas Cowboys2-3+227,627,20,42016
16LVLas Vegas Raiders3-2+12625,8218,218
17LARLos Angeles Rams2-3-123,824122,624
18HOUHouston Texans1-4-22222,4117,821
19NYJNew York Jets2-3-318,619,21,215,415
20TBTampa Bay Buccaneers1-3-1-62021,21,41615
21GBGreen Bay Packers3-2-820,822,41,815,622
22ATLAtlanta Falcons2-3-922,624,40,818,421
23DENDenver Broncos3-2-1419,422,21,414,411
24INDIndianapolis Colts2-3-1424,827,60,418,217
25CLECleveland Browns3-2-1918,622,41,214,217
26PHIPhiladelphia Eagles2-3-2018,422,40,61312
27WASWashington Commanders1-3-1-342329,81,417,218
28NONew Orleans Saints1-4-3922,430,2119,416
29LACLos Angeles Chargers0-5-4316,825,41,614,815
30TENTennessee Titans0-5-5111,621,80,413,412
31ARIArizona Cardinals1-4-5421,632,41,4188
32MIAMiami Dolphins0-5-621426,40,813,416

Profiel per categorie

Elke categorie plaatst de gekozen franchises op de schaal van de hele competitie, gemiddelde inbegrepen.

Kies maximaal 4 franchises om te vergelijken.

Punten/duel

SFSan Francisco 49ers29,6
Competitiegemiddelde : +28 %
JAXJacksonville Jaguars24,6
Competitiegemiddelde : +6 %
MINMinnesota Vikings21,8
Competitiegemiddelde : -6 %
KCKansas City Chiefs29,5
Competitiegemiddelde : +27 %

De verticale streep markeert het competitiegemiddelde.

Yards/duel

SFSan Francisco 49ers367,8 yds
Competitiegemiddelde : +6 %
JAXJacksonville Jaguars349 yds
Competitiegemiddelde : 0 %
MINMinnesota Vikings303,6 yds
Competitiegemiddelde : -13 %
KCKansas City Chiefs421,5 yds
Competitiegemiddelde : +21 %

De verticale streep markeert het competitiegemiddelde.

Punten tegen/duel

SFSan Francisco 49ers18,6
JAXJacksonville Jaguars14
MINMinnesota Vikings11,6
KCKansas City Chiefs19,3

De verticale streep markeert het competitiegemiddelde. Hoe lager het getal, hoe beter de verdediging.

First downs/duel

SFSan Francisco 49ers19,6
Competitiegemiddelde : +11 %
JAXJacksonville Jaguars18,4
Competitiegemiddelde : +4 %
MINMinnesota Vikings14
Competitiegemiddelde : -21 %
KCKansas City Chiefs20
Competitiegemiddelde : +13 %

De verticale streep markeert het competitiegemiddelde.

Acties 20+

SFSan Francisco 49ers19
Competitiegemiddelde : +9 %
JAXJacksonville Jaguars17
Competitiegemiddelde : -3 %
MINMinnesota Vikings14
Competitiegemiddelde : -20 %
KCKansas City Chiefs19
Competitiegemiddelde : +9 %

De verticale streep markeert het competitiegemiddelde.

Balveroveringen/duel

SFSan Francisco 49ers1,4
Competitiegemiddelde : +8 %
JAXJacksonville Jaguars1,6
Competitiegemiddelde : +23 %
MINMinnesota Vikings2
Competitiegemiddelde : +54 %
KCKansas City Chiefs1,75
Competitiegemiddelde : +35 %

De verticale streep markeert het competitiegemiddelde.

Red zone en third down

Deze maatstaf vraagt om play-by-play-detail, dat niet in de database zit. Balbezitstijd, conversies bij derde down en touchdowns in de red zone horen daarbij.

Snelle profielen

SFSan Francisco 49ers

Balans
4-1
Punten/duel
29,6
Punten tegen/duel
18,6
Turnoversaldo
+4

Punten tegen/duel18,6Plaats 3 van 32

JAXJacksonville Jaguars

Balans
4-1
Punten/duel
24,6
Punten tegen/duel
14
Turnoversaldo
+5

Punten tegen/duel14Plaats 2 van 32

MINMinnesota Vikings

Balans
5-0
Punten/duel
21,8
Punten tegen/duel
11,6
Turnoversaldo
+6

Punten tegen/duel11,6Plaats 1 van 32

KCKansas City Chiefs

Balans
4-0
Punten/duel
29,5
Punten tegen/duel
19,3
Turnoversaldo
+5

Punten/duel29,5Plaats 5 van 32

Beste balansen

  1. 1MINMinnesota Vikings5-0+51
  2. 2SFSan Francisco 49ers4-1+55
  3. 3JAXJacksonville Jaguars4-1+53
  4. 4KCKansas City Chiefs4-0+41
  5. 5SEASeattle Seahawks4-1+35

Bij een gelijke balans bepaalt het puntensaldo de weergegeven volgorde. Dit is niet de officiële NFL-tiebreak.

Totaalindex

Plaats gereserveerd

Hier wordt geen samengestelde score gepubliceerd: de plaats is voorzien, de formule moet nog worden bepaald.